24 Shtator, 2023

Meta dhe Berisha prezantojnë kandidaturat e Alfred Gegës dhe Elvis Hajdërllit!

0

Meta dhe Berisha prezantojnë kandidaturat e Alfred Gegës dhe Elvis Hajdërllit!


Alfred Gega u ka shërbyer si mjek bashkëqytetarëve të tij me një humanizëm të jashtëzakonshëm.

Ka ardhur koha që me të njëjtën dashuri e përkushtim, ai të shërbejë si kryebashkiak për të sjellë ndryshimin në Maliq, thanë në fjalën e tyre Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta dhe Kryetari i PD, Sali Berisha, gjatë mitingut të organizuar në Maliq për prezantimin e kandidaturës së koalicionit “Bashkë fitojmë.

Ndërkaq, Ilir Meta dhe Sali Berisha kanë qenë të pranishëm edhe në mitingun e Devollit, gjatë paraqitjes atjë, të kandidaturës së Elvis Hajdërllit.

Ata, në fjalën e tyre, i kanë ftuar devollinjtë të mbështesin me vota kandidaturën e Hajdërllit për të drejtuar bashkinë Devoll.

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *