19 Prill, 2024

Unë besoj tek fisnikëria, qytetaria dhe mençuaria e bashkëqytetarëve të mi.

0

Unë besoj tek fisnikëria, qytetaria dhe mençuaria e bashkëqytetarëve të mi.

Besoj tek fuqia e imagjinatës sonë për të nxjerrë Pogradecin nga grupi i qyteteve shpresëhumbura.

Besoj tek fuqia e dashurisë sonë për Pogradecin dhe njëri-tjetrin.

Besoj se bashkë mundemi të çojme Pogradecin në elitën e merituar të qyteteve të vendit.

Bashkë Fitojmë! 1️⃣

https://www.facebook.com/photo?fbid=149887958017707&set=a.141867748819728

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *