23 Shtator, 2023

Pogradec/ “Natyra gjithmonë vesh ngjyrat e shpirtit”

0

Në Pogradec do të organizohet panairi “Natyra vesh gjithmonë ngjyrat e sbpirtit”.

Në të do të marrin pjesë nxënës të shkollave 9-vjeçare dhe gjimnazeve të qytetit, për të krijuar instalacione me materiale të të riciklueshme.

Julika Gjyla specialiste Rinie tregon detaje lidhur me aktivitetin. Nëse moti do të jetë i favorshëm, panaiti do të mbahet tek Odeoni i qytetit.

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *