19 Prill, 2024

Nga dita në ditë, rritet shpresa për fitoren e afërt dhe të mezipritur nga të gjithë

0

Sot në Alarup, Bratomirë dhe Blacë.

Nga dita në ditë, rritet shpresa për fitoren e afërt dhe të mezipritur nga të gjithë. Nga të djathtë, të majtë e të paparti.

Partia e të gjithëve bashkë është POGRADECI dhe Njësitë Administrative.

Dashuria dhe dhembshuria për vendin dhe njerëzit, na bën bashkë.

Zini Tollozhina 1️⃣

Bashkë Fitojmë!1️⃣

https://www.facebook.com/photo?fbid=152319347774568&set=pcb.152319437774559

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *