24 Shtator, 2023

Xhakolli me ish-ushtarakët: Së shpejti ambiente shlodhëse të reja për pensionistët.
Kandidati i Ps për bashkinë Pogradec, Ilir Xhakolli zhvilloi një takim me ish-ushtarakët që janë në pension.

Teksa shprehu falënderimet e tij për kontributin e tyre të dhënë ndër vite, në shërbim të vendit, Xhakolli iu dha lajmin, se për pak kohë nis investimi në rrugën Proptisht-Slabinjë.

Ne kemi menduar edhe për pensionistët, vijoi Ilir Xhakolli. “Kemi gati dy ambjente që dikur ishin zaptuar si lokale private dhe do të bëjmë të mundur hapjen dhe mobilimin e tyre për pensionistët. Ndërkohë që edhe hapsira e tyre në lulishte do të restaurohet”.

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *