19 Prill, 2024

Kryeministri Edi Rama, prezanton Ilir Xhakollin.

0

Kryeministri Edi Rama, prezanton Ilir Xhakollin.

Ditën e hënë ora 16:00 Kryeminsitri i Shqipërisë Z, Edi Rama vjen në Pogradec. Takimi do të mbahet në sheshin “Odeon”. Janë të ftuar të gjithë, qytetarë dhe simpatizantë të marrin pjesë në këtë takim madhështor, ku do të shpaloset programi dhe vizioni mbi vazhdimësinë e transformimit të Pogradecit për 4 vitet e ardhshme.

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *