24 Shtator, 2023

Turi i takimeve elektorale të PS ka vijuar në njësinë e Proptishtit.

0

Turi i takimeve elektorale të PS ka vijuar në njësinë e Proptishtit.

Kandidati i PS Ilir Xhakolli dhe kryetari i PS, Erion Thëngjilli u ndalën në 2 fshatrat e Rodokalit, atë të sipërm dhe të poshtëm, të cilët në këtë mandat kanë përfituar investim në infrastrukturë rrugore, ndriçim dhe rrjetin e ri të furnzimit me ujë.

Erion Thëngjilli tha se Xhakolli është kadidatura më e mirë mirë që duhet mbështetur, si njeri i fjalës së mbajtur.

Takimet u ndalën edhe në fshatrat Homçan, Kriçkovë dhe Homezh ku diskutimet e problemematikave u përqëndruan kryesisht në infrastrukturë, e cila do të jetë prioritet i mandatit të ardhshëm të Ilir Xhakollit.

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *