21 Shkurt, 2024

Kolonjë/ Shkëputen materiale termoizoluese në shkollën 9-vjeçare

0

Shkëputen materialet termoizoluese në shkollën 9-vjeçare “Papa Kristo Negovani” në qytetin e Ersekës.

Era e fortë duket se ka shkëputur një pjesë të tyre, duke shakaktuar dëmë material, por edhe panik. Fatmirësisht nuk raportohet për dëmtime në nxënës dhe mwsues tw shkollws.

Burime thane se firma qw ka kryer punimet po normalizon situaten e krijuar.

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *