5 Dhjetor, 2023

Skuadër e Jashtëzakonshme (Sezoni 2)

0

Rikthehet në tv SOT7 sezoni i dytë i “Skuadër e jashtzakonëshme”, një emision për fëmijë, i cili në formatin e tij këtë herë fton moshat 9 deri 13 vjeç

. Ju kujtojmë prindërve të fëmijëve se regjistrimet nisin me datë 29 maj deri 3 qershor, 2023 nga ora 12.00 deri 16.00, në ambientet e tv SOT7.

Pas regjistrimeve fillojnë audicionet e tyre, për të përzgjedhur fëmijët, të cilët do të bëhen pjesë e dy skudarave të formatit, asaj të ujit dhe të zjarrit. Prindër, nëse doni që fëmijët tuaj të bëhen të famshëm, ky është rasti!

Ju mirëpresim të regjistroni fëmijët tuaj!

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *