23 Shtator, 2023

Pogradec/ Konstituimi i kryetarit të Bashkisë dhe Këshillit Bashkiak

0

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *