21 Shkurt, 2024

Korccë : Humb kontrollin e mjetit dhe përfundon në kanal.

0

 Ngjarja në fshatin Mborje vetem pak larg nga qyteti i Korces. Burime te policise rrugore thane se bashkëshorti qe eshte dhe drejtuesi i mjetit ka qene duke ecur mrapa me mjetij e tij karavan kur papritmas ka rene ne kanal qe ndodhet ne anen tjeter te rruges.

Si rezultat i ketij aksidenti ka mbetur e plagosur bashkeshortja e drejtuesit te mjetit e cila ndodhet per ndihme mjekesore ne spitalin e Korçes jashte rreziku per jeten.Policia në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave te ketij aksidenti me nje te plagosur.

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *