5 Dhjetor, 2023

Plagosi me sende të forta, kapet dhe shoqërohet nga Policia autori i dyshuar i ngjarjes.

0

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *