29 Nëntor, 2023

Formula One me motorrat dhe skafet e ujit në liqenin Ohrit në Pogradec

0

Në korrik të vitit të ardhshëm në Pogradec do të organizohen garat botërore e Formula One me motorrat dhe skafet e ujit në liqenin Ohrit në Pogradec.

Përfaqësuesit më të lartë të këtyre garave kanë firmosur kontratën e bashkëpunimit me kryetarin e bashkisë së Pogradecit Ilir Xhakolli

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *