5 Dhjetor, 2023

Gvozdenoviç do të jetë në kryepankinën korçare dhe për tre vite të tjera

0

Serbi Ivan Gvozdenoviç do të jetë në kryepankinën korçare dhe për tre vite të tjera. Ka qënë presidenti i kësaj skuadre Ardian Takaj ai i cili i ka ofruar kontratën e re trajnerit aktual të ekipit që pas dy javësh kryeson kampionatin e kategorisë superiore me 6 pikë.

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *