29 Nëntor, 2023

Korçë/ Një i moshuar, gjendet i mbytur në ujërat e rezervuarit të Gjancit

0

Një i moshuar që ishte larguar prej një jave nga shtëpia, gjendet i mbytur në ujërat e rezervuarit të Gjancit, 14 km larg qytetit të Korçës.

Mësohet se kanë qene banorë të zonës që kanë parë një trup në ujërat e rezervuarit dhe menjëherë kanë lajmëruar policinë lokale

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *