29 Nëntor, 2023

Korçë/ Programet dy-vjeçare profesionale rreziikojnë të pezullohen

0

Në fakultetin e bujqësisë në universitetin e Korçës prej disa vitesh në programet e studimit janë dhe edhe programet dy-vjeçare profesionale.

Ato nga viti në vit kanë pasur më pak interes nga maturantët të juglindjes së vendit, aq sa sivjet disa prej tyre rrezikojnë të pezullohen.

About Author

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *