19 Prill, 2024

Sport

VOLEJBOLL: KORÇARET FITOJNË KUPËN E SHQIPËRISË

Skënderbeu për të dytin vit radhazi fiton Kupën e Shqipërisë në volejboll për femra.Vajzat korcare mundin Tiranën me rezultatin 1-3. https://www.youtube.com/watch?v=48_VKQqgggo

NGA TEDI BLUSHI/ DO T’I MBETEMI PËRHERË BORXH TEODOR VASOS!

DO T'I MBETEMI PËRHERË BORXH TEODOR VASOS! Një prej yjeve më të shndritshëm të futbollit korçar dhe kombëtar, mjeshtri Teodor Vaso nga sot do të...

VOLEJBOLL/ FINALJA E KUPËS SË SHQIPËRISË

Nesër në Tiranë luhet finalja e Kupës së Shqipërisë në volejboll për femra Skënderbeu - Tirana. Korçarët pas fitimit të kupës së ligës Gjergj Kastrioti,...

VOLEJBOLL/ POGRADECI FITON 3-0 NDAJ LUSHNJËS

Ndeshja volley Pogradec-LushnjaPogradeci fiton ndaj Lushnjës me rezultatin 3-0 në ndeshjen e volejbollit për vajza të mbajtur në pallatin e sportit “Arefi Berberi”, tashmë të...

NDESHJA E RADHËS SKËNDERBEU – EGNATIA

Skënderbeu ndeshjet e fazës së katërt të këtij sezoni i fillon në shtëpi me Egnatian, në një ndeshje që e për trajnerin Ivan Gvozdenoviç është...